Pracownia Usług Edukacyjnych Rozwój - Urszula Sierżant

Kilka słów o mnie:

„Ula potrafi słuchać, słuchać, słuchać, a także jednym pytaniem mnie zatrzymać...Nauczyła mnie, że lepiej „mieć wędkę niż dostać rybę”. Dzięki temu udaje mi się rozwiązywać samodzielnie problemy. Cenię Ją za każdą przemyślaną informację zwrotną, w której przekazuje mi moje, nawet najdrobniejsze mocne cechy i umiejętności. Informacje te są bodźcem do rozwiązywania zadań, które do niedawna były wręcz nierealne i niemożliwe.”
Beata Lubińska ( Brusy)

 

„Na moje szczęście spotkałam Ulę na początku mojej zawodowej kariery. Wiem, że radość i satysfakcję, którą daje mi po tylu latach praca, w ogromnej mierze zawdzięczam Uli - mentorce i coachowi, który nie pozwala osiadać na laurach.”
Joanna Bienia-Fijas (Gdynia)

 

„Ula jest moją Mentorką od wielu lat! Dzięki współpracy z Ulą dostrzegłam, że jestem wartościowym człowiekiem. I mogę stwierdzić, że jest to najlepszy zawodowo czas w moim życiu. Dla mnie cenne jest to, że nauczyła mnie, że aby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie! Taka właśnie jest Ula i - między innymi - za to ją bezwzględnie cenię i szanuję. Wiem, że mogę na niej polegać i nigdy się nie zawiodę! Dziękuję jej za to i zachęcam do współpracy z nią!”
Dorota Frąckowiak (Poznań)

 

„Jestem częstym uczestnikiem szkoleń prowadzonych przez Urszulę Sierżant. Mimo odległości, chętnie uczestniczę w zajęciach przygotowanych przez Urszulę. Dała się ona poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna - skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Jest zawsze przygotowana merytoryczne, dba o interaktywność zajęć i angażowanie uczestników w ciekawe przedsięwzięcia. Na tej osobie zawsze mogę polegać. Zdecydowanie polecam Urszulę jako coacha i trenera!”
Artur Dęsoł (Oświęcim)

 

„Doświadczenie, rzetelna wiedza i mnóstwo pasji to idealne cechy opisujące Urszulę. Już po jednej rozmowie problemy wydają się prostsze w rozwiązaniu. Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do współpracy i jestem niezmiernie wdzięczna, że miałam możliwość ją poznać.”
Agnieszka Matuszak (Warszawa)

 

„Spotkania szkoleniowe z Ulą to: pasja, profesjonalizm, energia, entuzjazm i szeroka wiedza merytoryczna. Potrafi nawet najtrudniejszy temat przedstawić w zrozumiały sposób, najbardziej opornego słuchacza zachęcić do działania. Na szkoleniach prowadzonych przez Ulę nie ma czasu na nudę -  przeplatane są jej niesamowitym poczuciem humoru, z drugiej strony wymagające i zmuszające do myślenia. Każde szkolenie prowadzone przez Ulę śmiało można potraktować jako inwestycję we własny rozwój.”
Wiesława Kitajgrodzka (Bydgoszcz)